"Po tej książce Thomas Arnold staje się moim ulubionym autorem, z ogromną ciekawością nadrobię poprzednie jego powieści. Z czystym sercem mogę porównać jego twórczość do Jamesa Pattersona, którego równie mocno cenię."
Subiektywne Recenzje
                

"Na początku powieść zapowiadała się dość spokojnie, ale w pewnym momencie jak akcja wystrzeliła to nie mogłam się od niej oderwać. Zabierałam tę książkę dosłownie wszędzie. Nawet raz spóźniłam się do pracy bo musiałam doczytać rozdział w samochodzie. W powieści wciąż występowały zaskakujące zwroty akcji, a fabuła mknęła do przodu jak szalona. Nie próbowałam tutaj rozwiązywać zagadki, ponieważ ciągle wychodziło na jaw coś szokującego i nawet nie dało się wpaść na właściwy trop."
Książki moja miłość

"Efektor to książka dopracowana w każdym najmniejszym detalu – począwszy od sensacyjnego klimatu, a skończywszy na świetnie wykreowanym świecie przedstawionym. Gdybym nie wiedziała, że Thomas Arnold to nasz rodak, byłabym pewna, że to jakiś wschodzący talent pisarski w Stanach Zjednoczonych."
Subiektywnie o książkach

"Autor bez wątpienia stawia na oryginalność i niesztampowe podejście do tematu, bo próżno tu szukać tanich zagrywek dramaturgicznych, zaniedbań konstrukcji fabularnej czy wszechogarniającej bylejakości. Każdy szczegół został pieczołowicie przemyślany i dopracowany tak, by stanowił spójną, efektowną całość. Dzięki temu otrzymujemy prawdziwą ucztę literacką dla naszej wyobraźni."
Literacki Świat Cyrysi

Świat Bibliofila

Zakładka do książek

Poligon domowy

Maobmaze

Czaplińska Czyta

Prostymi słowami

Tylko skończę rozdział

Z książką na kanapie

Copyright © 2018 by Thomas Arnold

O książce

Inne kryminały

Czytaninka

Bartosz czyta

Myślami pisane

Matka Puchatka

lubimyczytać.pl

Więcej opinii